Whatsapp Plus +Resmi whatsapp uygulamasının apk dosyasını modifiye eden geliştiriciler, onu görsel ihtiyaçlarınıza göre ayarlamışlar. bu sayede kişi isimleri ve durumları, sohbet penceresinin ve menülerin arka planı, mesaj penceresindeki metnin rengi kişiselleştirilebilir hale getirilmiş.Ayarları tek tek değiştirmekle uğraşmak istemiyorsanız, hala bir seçeneğiniz var. dahili tema mağazası sayesinde düzinelerce hazır tasarımdan bir tanesini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Whatsapp plus'ın diğer bir işlevi ise 12mb'tan büyük fotoğraf, müzik ve video dosyalarını göndermenize izin vermesi. Whatsapp plus ile kişilerinize 50mb'a kadar büyüklükte dosyalar gönderebiliyorsunuz. Whatsapp plus'ta gizli olan diğer bir özellik ise, "full resolution" seçeneğini işaretleyerek tam boyutlu resimler göndermenize izin vermesi. normal şartlarda whatsapp, bant genişliğinden tasarruf etmek için resimlerinizin boyutunu küçültüyor.

İndirme Linki :

Whatsapp Plus + için “3 yorum” bulunmaktadır.

  1. Orjinal kuruluyken yuklenmesi diyor orjinali kaldirip tamamen dosyalarini silince yukledim bu seferde sms veya arama ile onaylama yapamiyor. Uygulama degistirilmise benziyir diyor.orjinali yukleyin diyor.nasil kurmaliyiz

    YanıtlaSil
  2. hocam kurdum ama çalışmadı telefon doğrulamamı yapmadı...sanırım root istiyor.

    YanıtlaSil
  3. Telefonda kurulumu gerçekleştiremedi bir turlu.. Yardimci olur musunuz ?

    YanıtlaSil

Lütfen yorum yazarken yazım kurallarına uyunuz.
Yorumlar yönetici onayı sonrası yayınlanmaktadır.
Saçma sapan yorumlar yayınlanmayacaktır.